Zobacz więcej Klamki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Klamki do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka okienna Jupiter na klucz biała

Klamka okienna Jupiter na klucz biała

48,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka okienna z kluczem Jupiter przeznaczona jest do stosowania na ramach okiennych. Umożliwia otwieranie i zamykanie skrzydła, a ponadto wyposażona została w zamek, więc można ją stosować w pokojach dziecięcych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz eleganckim wyglądem, ponieważ wykonana została z metalu i tworzywa sztucznego w białym kolorze.

   Cechy i zalety

    Klamka okienna z kluczem Jupiter sprawdzi się podczas wykańczania każdej wnęki okiennej. Za pomocą tego elementu będziesz mógł nie tylko zamykać oraz otwierać skrzydło, lecz także zalokować je przed otwieraniem przez dzieci. Produkt wyposażony został bowiem w zamek, dzięki któremu zapewnisz swoim pociechom bezpieczeństwo. Wykonano go z metalu oraz tworzywa sztucznego, a więc materiałów charakteryzujących się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Posiada uniwersalną białą barwę,dlatego z łatwością dopasujesz klamkę do wystroju swoich pomieszczeń oraz ram okiennych wszelkiego rodzaju. W naszej ofercie dostępne są także klamki w innych kolorach, a zatem będziesz mógł wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Bezawaryjne działanie

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MateriałMetal i tworzywo sztuczne
    KolorBiały
    Kod produktu5906711292565