Zobacz więcej Klamki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Klamki do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka okienna Pluton biała

Klamka okienna Pluton biała

22,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka Pluton stanowi istotny element wyposażenia każdego okna, ponieważ umożliwia jego prawidłowe otwieranie oraz zamykanie. Cechuje się uniwersalnym białym kolorem, dzięki czemu możesz ją wykorzystać w pomieszczeniach o dowolnym wystroju. Wykonana z aluminium wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia, więc posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Klamka Pluton przeznaczona jest do sprawnego otwierania oraz zamykania okien w Twoim mieszkaniu. Charakteryzuje się uniwersalną białą barwą, a zatem będziesz mógł ją stosować zarówno na jasnych, jak i ciemnych ramach okiennych. Posiada także znakomite właściwości wytrzymałościowe, co zawdzięcza wykonaniu z aluminium – materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci. Klamka cechuje się łatwym montażem, więc z zadaniem tym poradzi sobie nawet niedoświadczony użytkownik – wystarczy ją bowiem przykręcić do ramy, korzystając z podstawowych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz także inne klamki okienne, dzięki czemu będziesz mógł wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Bezawaryjne działanie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałAluminium
    KolorBiały
    Kod produktu5906711279276