Zobacz więcej Klamki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Klamki do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka okienna Pluton z przyciskiem biała

Klamka okienna Pluton z przyciskiem biała

28,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka pozwoli Ci w pełni korzystać z użyteczności skrzydła Twojego okna, odpowiednio dobrana zwiększy jego funkcjonalność. Produkt jest prosty w instalacji, dzięki czemu samodzielnie zamontujesz go w przeznaczonym do tego otworze. Trwałość wyrobu sprawi, że przez wiele lat będziesz się cieszyć jego świetnym stanem. Biały kolor skomponuje się z ramą okna oraz pozostałymi elementami otoczenia.

   Cechy i zalety

    Sprawne działanie systemu otwierania okna zapewni Ci prawidłowy dobór klamki. Prezentowany model charakteryzuje się zwiększoną funkcjonalnością – wyposażony został w specjalny przycisk, za pomocą którego dodatkowo zablokujesz skrzydło. Prosty montaż wyrobu powoduje, że samodzielnie umieścisz go w przygotowanym w tym celu otworze. Element został wykonany z trwałego materiału, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje że nie zarysujesz go ani nie odkształcisz podczas intensywnego użytkowania. Przez wiele lat będzie spełniać swoją funkcję, dzięki czemu nie będziesz musiał inwestować w jego wymianę. Biały kolor oraz estetyczne wykonanie klamki świetnie wkomponuje się w ramę okna, stworzy z nim spójną całość. Neutralny odcień pozwoli Ci wkomponować produkt w wybrane wnętrze.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Bezawaryjne działanie
    • Z przyciskiem

    Specyfikacja techniczna

    MateriałAluminium
    KolorBiały
    Kod produktu5906711292541