Zobacz więcej Klamki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Klamki do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka okienna Stahl Pluton brązowa

Klamka okienna Stahl Pluton brązowa

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka okienna Stahl Pluton brązowa umożliwi Ci otwieranie i zamykanie okien. Produkt wykonano z trwałego materiału. Klamka jest więc odporna na uszkodzenia mechaniczne. Prosty w obsłudze produkt stanowi gwarancję bezawaryjnego działania. Klamka nie sprawi Ci także kłopotów podczas montażu. Owalna rozeta i miękkie, zaokrąglone liniach klamki nadają jej uniwersalny wygląd.

   Cechy i zalety

    Do zamykania i otwierania okien przyda Ci się klamka okienna Stahl Pluton brązowa. Produkt wykonano z trwałego materiału, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nieskomplikowany mechanizm sprawia, że klamka jest łatwa w obsłudze i niełatwo ulega awariom. Montaż również produktu nie sprawi Ci kłopotów. Długość trzpienia klamki wynosi trzy i pół centymetra. Klamka okienna Stahl Pluton brązowa jest wyposażona w owalną rozetę. Jej miękkie, lekko zaokrąglone linie stanowią ponadczasowy design, dzięki czemu produkt doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Brązowy kolor sprawia, że świetnie będzie wyglądała na tle drewnianych ram okiennych. Produkt pochodzi z kolekcji Pluton, w naszej ofercie znajdziesz też inne klamki z tej serii.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Bezawaryjne działanie
    • Rozstaw otworów: 43 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałAluminium
    KolorBrązowy
    Kod produktu5906711279283