Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka WC Lora 72 nikiel satyna / chrom

Klamka WC Lora 72 nikiel satyna / chrom

50,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta elegancka klamka drzwiowa będzie odpowiednim uzupełnieniem do skrzydła drzwiowego w łazience czy WC. Wykonana jest z aluminium i stali, dzięki czemu doskonale znosi wilgotne środowisko pomieszczenia. Jest trwała, wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. Klamka WC z kolekcji Lora w stylowym kolorze nikiel-satyna będzie ładnie wyglądała we wnętrzu i dobrze współgrała z wieloma aranżacjami.

   Cechy i zalety

    Niezbędnym uzupełnieniem skrzydła drzwiowego w łazience czy toalecie jest odpowiednia klamka. Właściwa powinna umożliwiać zamknięcie od wewnątrz pomieszczenia bez użycia klucza i szybkie otwarcie po ponownym przekręceniu zamka. Klamka WC z kolekcji Lora będzie przyjemnie prezentowała się we wnętrzu, a kolor nikiel-satyna znakomicie współgra z wieloma aranżacjami. Klamkę można mocować na drzwiach o różnej grubości z zastosowaniem odpowiednich wkrętów czy śrub montażowych. Klamka WC Lora jest łatwa do utrzymania w czystości. Posiada podłużny szyld z wyciętym otworem na specjalny zamek. Produkt wyróżnia się wysoką wytrzymałością i trwałością, a to dzięki zastosowaniu aluminium i stali podczas produkcji. Klamka posiada poręczną i wygodną rękojeść i lekko pracuje, zapewniając pełen komfort użytkowania.

    • Wysoka jakość wykonania, łatwy montaż, nowoczesna stylistyka

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    SeriaLora
    MateriałAluminium i stal
    KolorNikiel satyna / chrom
    Grupa kolorystycznaSrebrny
    Kod produktu5907467752228