Produkty

Klamry montażowe do listwy Barlinek 15 szt.

Kliknij aby powiększyć

Klamry montażowe do listwy Barlinek 15 szt.

Marka: Barlinek

Marka: Barlinek

Kod: 316784

|
Wykańczasz podłogę drewnianymi deskami? Do listew przypodłogowych Barlinek przydadzą Ci się specjalistyczne klamry montażowe, które ułatwią Ci wykonanie ich trwałego i profesjonalnego zamocowania. Akcesoria te umożliwią Ci samodzielne wykończenie styku podłogi ze ścianą tak, aby całość prezentowała się estetycznie i kompletnie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Wysokość opakowania

40 cm

Waga brutto

3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wykończenie podłóg

Parametry indywidualne

Marka

Barlinek

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

15 szt. w opakowaniu

Nr referencyjny

KLI-OP15

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

blacha stalowa

Kolor producenta

srebrny
Chcesz trwale przymocować listwy przypodłogowe do ściany? Możesz wykorzystać specjalne klamry montażowe, które dopasujesz do produktów Barlinek. Za ich pomocą profesjonalnie przytwierdzisz listwę w odpowiedniemu miejscu i sprawisz, że jej montaż pozostanie niewidoczny, a jednocześnie – trwały na lata. Klamry te przykręcisz bezpośrednio do ściany, co zapewnia o ich solidnym osadzeniu. Montaż listew za pomocą specjalnie dopasowanych akcesoriów możesz swobodnie wykonać sam, zyskując przy tym należyty efekt. Klamry montażowe pozwolą Ci na kompletne wykończenie drewnianej podłogi i sprawią, że nadasz pomieszczeniu estetyczny wygląd. Dzięki listwom posadzka będzie wyglądała spójnie, a miejsce jej styku ze ścianą zostanie profesjonalnie osłonięte.
Ocena
2 komentarze
26.05.2020
Nie polecam tych klipsów, wyginają się podczas montażu, a narozniki nie schodzą się tak dobrze jak bez klipsa. Zrobienie z tym czegoś sensownego to męczarnia.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkty, które Pan zakupił nie spełniły oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą fachowym, który postara się pomóc w kwestii montażu. Listę numerów do fachowców można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

24.01.2020
Takiego bezsensownego połączenia jeszcze w życiu nie widziałem ! Zakupiłem listy barlinek i te oto klamry montażowe również marki barlinek. Na stronie Barlinka można zobaczyć prosty jak budowa cepa instruktarz jak dociąć listwy pod kątem 45st i złożyć pięknie razem. Szkoda tylko że jest to totalna bzdura gdyż te listwy po zamontowaniu przy użyciu tych klamer dotykają ściany tylko krawędzią górną (dolną już nie) co powoduje że należałoby uciąć je również w takiej pozycji pochyłej. I w ten sposób wszystkie listwy docięte i poukładane na sucho (bez klamer) świetnie pasują ... a potem z klamrami nijak nie pasują. (Wszystkim co już kupili nie mogą oddać polecam cienką deseczkę 2-3 mm by podłożyć ja podczas cięcia pod kątem pod dolną krawędź listwy). A to jeszcze nie koniec gdyż te klamry mają poprostu za długie nóżki metalowe przez co listwa "wisi" 2 mm nad podłogą tworząc piękną szczelinę co w połączeniu z faktem że ani podłoga ani listwy nie są do końca proste tworzy gdzieniegdzie nawet 0.5 cm odstępu więc nawet uzupełnione kitem jest szpetne. Tak więc nożyce do metalu w dłoń i jeszcze nogi odciąć .. porażka... Oto jak to wygląda : https://drive.google.com/file/d/1i8Rw5vtLMw-8tv0JDnu6N_TDKBvG-k3F/view?usp=sharing
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, uprzejmie dziękujemy za podzielenie się opinią o tym produkcie. Opisana przez Pana sytuacja bardzo nas zaniepokoiła. Niezwłocznie przekażemy osobom odpowiedzialnym za ten rodzaj asortymentu, aby zweryfikowały wspomniane przez Pana kwestie. Przypominamy, że w przypadku podobnych sytuacji ma Pan możliwość skorzystania z porady jednego z naszych fachowców. Są oni dostępni nie tylko na miejscu w sklepach, ale również poprzez kontakt telefoniczny. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Montaż posadzki na legarach, macie wytłumiającej i bezpośrednio na podkładzie

 • Wykończenie

  Montaż paneli podłogowych

 • Wykończenie

  Szczeliny dylatacyjne – jak je wykonać?

Ocena i komentarz dla:

Klamry montażowe do listwy Barlinek 15 szt.