LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Gonty dachowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Gonty dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do gontów Matizol Matisol 310 ml

Klej do gontów Matizol Matisol 310 ml

39,98
/ szt.
128,97
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej przeznaczony jest do mocowania gontów, wobec czego przydaje się w czasie tworzenia dachów. Zapewnia doskonały rezultat pracy na długi czas, ponieważ cechuje się znakomitą przyczepnością. Stosowany jest zarówno przez firmy budowlane, jak też zwykłych majsterkowiczów wykonujących prace naprawcze. Proponujemy też inne rodzaje klejów.

   Cechy i zalety

    Klej przydaje się na placach budowy – przeznaczony jest do mocowania na dachach gontów. Cechuje się doskonałą przyczepnością, zapewniając idealny rezultat montażu na długi czas. Jest odporny na szkodliwe działanie skrajnych temperatur, dzięki czemu zachowa swoje właściwości nawet w czasie upalnego lata lub srogiej zimy. Produkt stosowany jest zarówno przez profesjonalistów podczas instalowania dachów, jak też przez zwykłych majsterkowiczów wykonujących drobne prace naprawcze. Klej jest znakomitą alternatywą dla gwoździ i wkrętów, gdyż aplikowanie go jest wyjątkowo łatwe i szybkie – nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne preparaty umożliwiające mocowanie różnych elementów, dlatego z powodzeniem wybierzesz produkt spełniający Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     BazaNa bazie bitumu
     Maksymalna temperatura aplikacji35°C
     Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
     Minimalna temperatura aplikacji5°C
     KolorCzarny
     Kod produktu5902120007219