Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do korka ściennego Decosa 1 kg

Klej do korka ściennego Decosa 1 kg

16,48
/ szt.
16,48
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej marki Decosa pozwala na proste przyklejenie dekoracyjnego korka ściennego do ścian w każdym pomieszczeniu. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu nie rozpryskuje on po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Klej nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jest użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

   Cechy i zalety

    Klej do korka ściennego marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie dekoracyjnego korka ściennego do ścian w każdym pomieszczeniu. Klej cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu nie rozpryskuje on po całym pomieszczeniu i doskonale trzyma się ściany. Duża moc klejąca sprawia, że produkt doskonale utrzyma nawet cięższe elementy. Ponieważ czynność tę przeprowadza się przy pomocy szpachelki, jest to proces bardzo wygodny i niezajmujący wiele czasu. Dzięki swojemu składowi, klej bardzo łatwo zmywa się z rąk i ubrań, nie pozostawiając uporczywych plam. Nie jest oparty na bazie rozpuszczalników, dzięki czemu jego zapach nie jest przytłaczający, a stosowanie go w pomieszczeniach nie jest niebezpieczne dla zdrowia.

    • Wydajny
    • Dobra przyczepność
    • Szybko schnie

    Specyfikacja techniczna

    BazaNa bazie wody
    Metoda aplikacjiŁopatka
    KolorBiały
    Kod produktu4007155531331