icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo

Klej do korka ściennego Decosa 3,5 kg

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do korka ściennego Decosa 3,5 kg
Strzałka w prawo
54,98
/ szt.
15,71
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej marki Decosa pozwala na proste przyklejenie do ścian w każdym pomieszczeniu dekoracyjnego korka ściennego. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu produkt nie rozpryskuje po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Skład kleju nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jego użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

  Cechy i zalety

  Klej do korka ściennego marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie dekoracyjnego korka ściennego do ścian w każdym pomieszczeniu. Dzięki bardzo gęstej konsystencji klej nie ścieka po ścianie i nie rozpryskuje się po całym pomieszczeniu. Jego duża moc klejąca sprawia, że bez problemów utrzymuje on nawet cięższe elementy. Ponieważ nakłada się go przy pomocy poręcznej szpachelki, jest to proces bardzo szybki i wygodny. Klej bardzo łatwo zmywa się z rąk i ubrań, nie pozostawiając na nich ciężkich do zmycia plam. Skłąd kleju nie jest oparty na rozpuszczalnikach, co sprawia, że stosowanie go nawet w zamkniętych i słabo przewietrzanych pomieszczeniach nie jest niebezpieczne dla zdrowia.

  • Wydajny
  • Dobra przyczepność
  • Szybko schnie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  BazaNa bazie wody
  Metoda aplikacjiŁopatka
  KolorBiały
  Kod produktu4007155531812