Produkty

Klej do luster i szkła Techniqll 250 ml

Kliknij aby powiększyć

Klej do luster i szkła Techniqll 250 ml

Marka: Technicqll

Marka: Technicqll

Kod: 113908

|
 • skutecznie klei lustra
 • nie powoduje przebarwień
 • kolor jasnobrązowy
Prezentowany klej pozwoli Ci przykleić lustra do powierzchni pionowych lub innych elementów wykonanych ze szkła. Preparat został wykonany na bazie kauczuków syntetycznych, dzięki czemu zapewnia mocne oraz trwałe połączenie. Klej jest odporny na oddziaływanie wilgoci oraz drgań, więc idealnie nadaje się do użycia w przedmiotach narażonych na częste wstrząsy.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.4 cm

Waga brutto

0.333 kg

Szerokość opakowania

7.7 cm

Wysokość opakowania

22.5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Metoda aplikacji

nanosić klej pionowo pasami w odstępach 7 - 10 cm

Czas do pełnego utwardzenia

24 h

Obszary zastosowania

klejenie luster i elementów szklanych, mocowanie płytek ceramicznych i materiałów izolacyjnych, montaż elementów wykończeniowych

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

odporność na temperaturę od -30°C do +60°C

Marka

Technicqll

Nr referencyjny

R-413

Parametry fizyczne i wizualne

Baza

kauczuk syntetyczny

Kolor producenta

jasny brązowy
Oferowany klej do luster i szkła jest produktem przeznaczonym do łączenia ze sobą przedmiotów wykonanych ze szkła lub innych delikatnych materiałów. Ze względu na swoje właściwości preparat idealnie nadaje się do prac montażowych, remontowych lub wykończeniowych. Po związaniu tworzy silne oraz trwałe połączenie, odporne na oddziaływanie wilgoci oraz wstrząsów. Dzięki temu może zostać użyty do mocowania luster, płytek ceramicznych w łazienkach, materiałów izolacyjnych lub delikatnych elementów wykończeniowych. Preparat nie spływa z powierzchni, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku gładkich materiałów. Klej nie zawiera szkodliwych substancji, więc jest bezpieczny w użyciu. Wygodna aplikacja pozwala na równomierne nałożenie produktu na wybraną powierzchnię.
Ocena
1 komentarz
12.12.2019
Odradzam zakup, wyciskanie kleju z tuby to dramat, klej jest gęsty, dwie ręce - maksymalna siłą ścisku i ledwo wychodzi z tuby. Lepiej kupić inny produkt w kartuszu do wyciskacza niż się męczyć.
Dopiero przyklejone więc o skuteczności klejenia się nie wypowiem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Opisane doświadczenia w sposób szczególny zwróciły naszą uwagę, ponieważ zakupiony przez Pana klej jest nam dobrze znany. Powinien charakteryzować się miękkością oraz łatwością użytkowania. Wspomniana gęstość kleju oraz trudność w jego wyciskaniu może wynikać z tego, że zakupiona tubka była zwietrzała. W takich sytuacjach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.


 

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Właściwości klejów anaerobowych

 • Narzędzia i artykuły

  Montujemy rozetę na suficie

 • Narzędzia i artykuły

  Czym kleić kamienne płytki

Ocena i komentarz dla:

Klej do luster i szkła Techniqll 250 ml