icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kleje uszczelniające

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Kleje uszczelniające

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Pattex Total masa naprawcza 64 g

Klej Pattex Total masa naprawcza 64 g

31,48
/ szt.
491,88
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Pattex Total należy do grupy klejów uniwersalnych i wodoodpornych, dzięki którym połączysz ze sobą różne materiały. Nadaje się zarówno do szkła, drewna, jak i tworzyw sztucznych oraz gumy czy metalu. Czas wiązania wynosi trzy minuty. Produkt jest dostępny w kolorze białym. Sklejone materiały możesz myć w zmywarce bez obawy, że klej się rozpuści.

   Cechy i zalety

    Klej Pattex Total masa naprawcza 64 g to substancja wodoodporna i uniwersalna. Z pomocą tego kleju połączysz ze sobą substancje drewniane, kamienne, metalowe oraz wykonane z ceramiki i tworzywa sztucznego. Jest to produkt szybkoschnący, który wiąże klejone powierzchnie w trzy minuty. Dzięki temu błyskawicznie naprawisz rozbite lub pęknięte przedmioty. Klej Pattex Total zawiera cyjanoakryl, a jego ulepszona formuła umożliwia mycie w zmywarce. Płynna konsystencja kleju oraz niewielka tubka z poręcznym aplikatorem stanowią gwarancję precyzyjnego sklejenia nawet najmniejszych elementów. Klej Pattex Total masa naprawcza 64 g jest niezbędny w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ szybko i dokładnie uratuje Cię w każdej awaryjnej sytuacji.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna temperatura aplikacji5°C
     KolorBiały
     Kod produktu9000101113334