Produkty

Klej Technicqll konstrukcyjny 20 ml

Kliknij aby powiększyć

Klej Technicqll konstrukcyjny 20 ml

Marka: Technicqll

Marka: Technicqll

Kod: 102593

|
 • wodoodporny
 • spienia się
 • twarda spoina
Klej konstrukcyjny znajdzie swoje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Służy do silnego spajania elementów konstrukcyjnych, np. stolarki. Wyróżnia się wysoką odpornością na wilgoć, można stosować go na mokrych powierzchniach. Ten klej jednoskładnikowy poliuretanowy zwiększa swoją objętość w czasie schnięcia.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2 cm

Waga brutto

0.04 kg

Szerokość opakowania

9.3 cm

Wysokość opakowania

16 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Czas do pełnego utwardzenia

24 - 48 h

Czas wiązania

30 minut

Obszary zastosowania

klejenie materiałów z drewna, wyrobów drewnopodobnych, kamienia, tynku, betonu, gipsu, cegły, marmuru, granitu, ceramiki, porcelany, fajansu, szkła, żeliwa, aluminium, tworzyw sztucznych

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Technicqll

Nr referencyjny

R-167

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor

bezbarwny
Klej konstrukcyjny przeznaczony jest do spoinowania różnego rodzaju kombinacji materiałowych: drewna, szkła, metali, betonu, tworzyw sztucznych. Wyróżnia się bardzo dużą i mocną przyczepnością do podłoża, dlatego można stosować go jako kotwę chemiczną, w zastępstwie np. dla kołków rozporowych. Przy pomocy tego preparatu możesz przykleić drewniane elementy konstrukcyjne do betonowych podłoży. Klej jest odporny na wstrząsy, przenosi drgania, dzięki czemu nie będzie się kruszył, a więc tracił trwałości spojenia. Produkt wzmacnia połączenia stolarskie, jest wytrzymały na różnice temperatur. Używając tego kleju z powodzeniem przytwierdzisz parapety schodów, cokołów, progów. Spoina nie wchodzi w agresywną reakcję ze styropianem, dlatego przy jej użyciu możesz mocować ten materiał do innych powierzchni.
Ocena
1 komentarz
31.12.2018
Klej bardzo mile zaskoczył mnie swoimi właściwościami. Dobrze przylega zarówno do metali, tworzyw sztucznych jak i innych materiałów. Świetnie sprawdza się, gdy do wypełnienia jest nierówna szczelina, elementy nierówno dolegają, zwłaszcza przy wklejaniu np. elementów metalowych w drewno. Doskonale trzyma po związaniu (jak na strukturalny klej poliuretanowy). Ważne, by zapewnić mu odpowiednią wilgotność wymaganą do związania.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zamontować drzwiczki dla psa lub kota

 • Narzędzia i artykuły

  Jak naprawić porcelanę?

 • Narzędzia i artykuły

  Montujemy rozetę na suficie

Ocena i komentarz dla:

Klej Technicqll konstrukcyjny 20 ml