Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej uniwersalny Decosa 310 ml

Klej uniwersalny Decosa 310 ml

20,48
/ szt.
66,06
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej marki Decosa pozwala na wygodne przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, na przykład listew, belek lub ekranów. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu produkt nie rozpryskuje on po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Klej nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jego użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

   Cechy i zalety

    Klej uniwersalny na bazie wody marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, takich jak listwy, belki i ekrany. Jego gęsta konsystencja sprawia, że klej doskonale trzyma się ściany, a podczas nakładania nie rozpryskuje się po całym pomieszczeniu. Duża moc klejąca pozwala mu na solidne utrzymywanie nawet bardzo ciężkich przedmiotów. Dzięki procesowi nakładania za pomocą specjalnego pistoletu, czynność ta jest niezwykle prosta i precyzyjna. Naturalny skład kleju sprawia, że bardzo łatwo jest go zmyć ze skóry, a na ubraniach nie pozostają uporczywe i trudne do zmycia plamy. Nie jest on oparty na bazie rozpuszczalników, dzięki czemu jego stosowania jest bezpieczne dla zdrowia.

    • Wydajny
    • Dobra przyczepność
    • Szybko schnie
    • Wydajność: 12 mb

    Specyfikacja techniczna

    BazaNa bazie wody
    Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
    KolorBiały
    Kod produktu4007155538330