icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo

Klej uniwersalny Decosa 310 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej uniwersalny Decosa 310 ml
20,48
/ szt.
66,06
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej marki Decosa pozwala na wygodne przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, na przykład listew, belek lub ekranów. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu produkt nie rozpryskuje on po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Klej nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jego użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

  Cechy i zalety

  Klej uniwersalny na bazie wody marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, takich jak listwy, belki i ekrany. Jego gęsta konsystencja sprawia, że klej doskonale trzyma się ściany, a podczas nakładania nie rozpryskuje się po całym pomieszczeniu. Duża moc klejąca pozwala mu na solidne utrzymywanie nawet bardzo ciężkich przedmiotów. Dzięki procesowi nakładania za pomocą specjalnego pistoletu, czynność ta jest niezwykle prosta i precyzyjna. Naturalny skład kleju sprawia, że bardzo łatwo jest go zmyć ze skóry, a na ubraniach nie pozostają uporczywe i trudne do zmycia plamy. Nie jest on oparty na bazie rozpuszczalników, dzięki czemu jego stosowania jest bezpieczne dla zdrowia.

  • Wydajny
  • Dobra przyczepność
  • Szybko schnie
  • Wydajność: 12 mb

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  BazaNa bazie wody
  Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
  KolorBiały
  Kod produktu4007155538330