Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej uniwersalny Decosa tuba 250 g

Klej uniwersalny Decosa tuba 250 g

16,48
/ szt.
65,92
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej marki Decosa pozwala na wygodne przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, na przykład listew, belek lub ekranów. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu nie rozpryskuje się on po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Skład kleju nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jego użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

   Cechy i zalety

    Klej uniwersalny marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, takich jak listwy, belki i ekrany. Klej cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu produkt nie rozpryskuje po całym pomieszczeniu i doskonale trzyma się ściany. Dzięki dużej mocy klejącej bez problemów utrzyma on nawet bardzo ciężkie przedmioty. Ponieważ nakłada się go przy pomocy specjalnego pistoletu, cała czynność przebiega bardzo wygodnie i precyzyjnie. Ponieważ jego skład jest bardzo naturalny, z łatwością zmyjesz go ze skóry oraz ubrań. Dodatkowo nie pozostawia on trudnych do wyprania plam. Z uwagi na to, że do jego produkcji nie zostały użyte rozpuszczalniki, można go stosować w pomieszczeniach zamkniętych bez negatywnego wpływu na zdrowie.

    • Wydajny
    • Dobra przyczepność
    • Szybko schnie
    • Wydajność: 10 - 15 mb

    Specyfikacja techniczna

    BazaNa bazie wody
    Metoda aplikacjiTubka
    KolorBiały
    Kod produktu5904666222453