icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo

Klej uniwersalny Decosa tuba 250 g

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej uniwersalny Decosa tuba 250 g
16,48
/ szt.
65,92
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej marki Decosa pozwala na wygodne przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, na przykład listew, belek lub ekranów. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu nie rozpryskuje się on po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Skład kleju nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jego użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

  Cechy i zalety

  Klej uniwersalny marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie do ścian i sufitów rozmaitych elementów, takich jak listwy, belki i ekrany. Klej cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu produkt nie rozpryskuje po całym pomieszczeniu i doskonale trzyma się ściany. Dzięki dużej mocy klejącej bez problemów utrzyma on nawet bardzo ciężkie przedmioty. Ponieważ nakłada się go przy pomocy specjalnego pistoletu, cała czynność przebiega bardzo wygodnie i precyzyjnie. Ponieważ jego skład jest bardzo naturalny, z łatwością zmyjesz go ze skóry oraz ubrań. Dodatkowo nie pozostawia on trudnych do wyprania plam. Z uwagi na to, że do jego produkcji nie zostały użyte rozpuszczalniki, można go stosować w pomieszczeniach zamkniętych bez negatywnego wpływu na zdrowie.

  • Wydajny
  • Dobra przyczepność
  • Szybko schnie
  • Wydajność: 10 - 15 mb

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  BazaNa bazie wody
  Metoda aplikacjiTubka
  KolorBiały
  Kod produktu5904666222453