icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klin poziomujący Kaprys-Met G brąz 4 szt.

Klin poziomujący Kaprys-Met G brąz 4 szt.

7,28
/ opak.
1,82
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

W czasie montowania mebli może Ci się przydać prezentowane akcesorium – klin poziomujący. W zestawie znajdziesz cztery brązowe sztuki tego produktu, co umożliwi Ci jego wykorzystanie do więcej niż jednej szafki. Klin poziomujący pozwoli Ci skorygować nierówności rozmaitych mebli, dzięki czemu zyskasz należycie wykończone wnętrza – na przykład kuchni czy łazienki.

  Cechy i zalety

  Jeśli osadzane meble okazują się być krzywe, możesz je w łatwy sposób wypoziomować za pomocą specjalnego klina. Tego rodzaju akcesorium przyda Ci się w trakcie urządzania i wykańczania pomieszczeń. Niektóre meble mogą okazać się być źle zmontowane – w takich przypadkach kliny pomogą Ci je skorygować, co pozwoli Ci zyskać estetyczny i funkcjonalny efekt. W zestawie znajdziesz cztery sztuki, dzięki czemu możesz zastosować je do wypoziomowania większej ilości szafek stojących. Akcesorium to przyda Ci się zarówno podczas remontowania, jak i urządzania nowych pomieszczeń – możesz je wykorzystać w swoim własnym gospodarstwie domowym, ale także do wykonywania zawodowej pracy. Kliny poziomujące posłużą Ci również do estetycznych osadzań mebli w przypadku nierówności podłogi.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   KolorBrązowy
   Kod produktu5907586945877