icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Miedziane

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Miedziane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klips do systemu Push miedź 22 mm

Klips do systemu Push miedź 22 mm

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klips jest praktycznym elementem służącym do montażu w instalacjach kanalizacyjnych. Dzięki swojej budowie pozwala na dokładnie i szczelne połączenie ze sobą rur wciskanych. Klips został wykonany z mocnego tworzywa wyróżniającego się dużą odpornością na działanie czynników mechanicznych oraz eksploatacyjnych, dlatego będzie pełnił swoją funkcję przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Klips jest to produkt przeznaczony do mocowania w instalacjach rurowych. Ze względu na swój kształt umożliwia szybkie oraz dokładne połączenie ze sobą przewodów wykonanych z miedzi, z PER lub PB lub dodatkowo chromowanych. Niewielki rozmiar i lekka waga ułatwiają jego montaż w wybranym miejscu bez konieczności użycia narzędzi, dlatego doskonale nadaje się do samodzielnego mocowania przez zwykłych użytkowników. Klips wykonano z mocnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych oraz eksploatacyjnych – powierzchnia produktu jest niewrażliwa na pęknięcia, odkształcenia lub inne uszkodzenia i zachowuje swój nienaganny stan przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz też klipsy w innych rozmiarach i dopasujesz je do swoich potrzeb.

  • Niewielki kształt zapewnia szybkość i łatwość w użyciu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu22mm
  KolorFioletowy
  Kod produktu5022050014023