icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nastawne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do rur 1,5" Top Tools

Klucz do rur 1,5" Top Tools

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz stosowany jest często podczas montowania rur. Jest to narzędzie umożliwiające łatwe dokręcanie oraz odkręcanie śrub. Nie pęka oraz nie wygina się w czasie pracy, ponieważ wykonany został ze stali. Dzięki jego wygodnej rączce zaplanowane prace wykonasz błyskawicznie. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Klucz umożliwia precyzyjne skręcanie różnych elementów – stosowany jest często podczas tworzenia instalacji hydraulicznych. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonany został ze stali – nie pęka oraz nie wygina się w czasie jego użytkowania. Posiada wygodny uchwyt, dzięki czemu możesz manewrować nim z łatwością, usprawniając wykonywane prace. Klucz stosowany jest nie tylko podczas skomplikowanych prac montażowych, ale również w czasie zwykłego majsterkowania. Możesz wykorzystać go naprawiając obiekty codziennego użytku, przykładowo roweru. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz klucze o różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Maksymalne rozwarcie szczęk38.1mm
   Typ opakowaniaszt.
   Materiał szczękStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5902062080059