Zobacz więcej Nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nastawne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do rur 2" Top Tools

Klucz do rur 2" Top Tools

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz to narzędzie przeznaczone do dokręcania lub odkręcania śrub. Wykonany został ze stali, wobec czego nie wygina się oraz nie pęka podczas jego stosowania. Możesz manewrować nim z łatwością, ponieważ posiada wygodny uchwyt. Klucz stosowany jest nie tylko przez profesjonalnych hydraulików, ale też przez osoby samodzielnie mocujące różne elementy.

   Cechy i zalety

    Klucz umożliwia dokładne przykręcanie rur – stosując go, z łatwością zmontujesz różne konstrukcje. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonany został ze stali. Produkt stosowany jest też często podczas zwykłego majsterkowania – możesz go wykorzystać przykładowo w czasie skręcania półek, tworząc doskonałą przestrzeń do przechowywania rozmaitych akcesoriów. Klucz jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, ponieważ posiada wygodny uchwyt umożliwiający sprawne manewrowanie produktem. Wykończony został z wyjątkową dokładnością, dzięki czemu skutecznie obejmuje śruby, zapewniając ich precyzyjne dokręcanie. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje kluczy, dzięki czemu możesz z łatwością wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne rozwarcie szczęk50.8mm
     Materiał szczękStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5902062080066