Zobacz więcej Nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nastawne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do rur Topex typ S 1" 40 mm / 330 mm
Strzałka w prawo

Klucz do rur Topex typ S 1" 40 mm / 330 mm

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz to narzędzie umożliwiające sprawne odkręcanie oraz przykręcanie śrub oraz nakrętek. Stosując go, możesz wykonać konstrukcję hydrauliczną – za jego pomocą z łatwością połączysz rury. Klucz powstał ze stali, dzięki czemu charakteryzuje się długotrwałą żywotnością. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Klucz umożliwia odkręcanie i przykręcanie śrub oraz nakrętek – stosowany jest często podczas tworzenia konstrukcji hydraulicznych. Wykonany został ze stali, dzięki czemu cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – nie będzie niszczał w czasie pracy. Wyposażony w wygodny uchwyt umożliwia łatwe operowanie narzędziem. Jeśli posiadasz nawet niewielkie doświadczenie w wykonywaniu prac montażowych z powodzeniem zastosujesz go samodzielnie – jest prosty w obsłudze. Klucz posiada intensywne rozwarcie szczęk, dzięki czemu możliwe jest odkręcanie śrub oraz nakrętek o różnych rozmiarach. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje kluczy, dzięki czemu możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu330mm
     Waga produktu1000g
     Maksymalne rozwarcie szczęk40mm
     Materiał szczękStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5902062080851