Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do systemu Push miedź 18 mm

Klucz do systemu Push miedź 18 mm

26,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz do systemu instalacji rurowych jest praktycznym elementem przeznaczonym do montowania poszczególnych części systemów, na przykład kanalizacyjnych. Klucz służy do obsługi systemu złączek i rur wciskanych wykonanych z miedzi, PER lub PB lub do chromowanych elementów. Produkt wykonano z metalu odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Klucz do systemu rurowego jest praktycznym elementem, służącym do łączenia poszczególnych części instalacji rurowych, na przykład kanalizacyjnych. Dlatego idealnie nadaje się do systemu złączek i rur wciskanych wykonanych z miedzi, PER lub PB lub dodatkowo chromowanych. Ze względu na lekką wagę oraz niewielki rozmiar produkt wyróżnia się łatwym i szybkim zastosowaniem w czasie montażowych prac. Klucz do systemu został wykonany z metalu, który jest odporny na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych oraz nie niszczeje nawet w czasie częstego użytkowania, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas w prawidłowy sposób. W naszym asortymencie dostępne są również inne narzędzia przydatne w czasie prac konstrukcyjnych, więc dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Łatwy w użyciu
    • Ergonomiczny kształt
    • Wykonany z metalu, dzięki czemu bardzo wytrzymały

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu18mm
    KolorSrebrny
    Kod produktu5022050009036