Zobacz więcej Nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nastawne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz nastawny Max Steel VDE

Klucz nastawny Max Steel VDE

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo zamocować śruby podczas tworzenia instalacji elektrycznej? Zadanie to wykonasz za pomocą oferowanego klucza – pozawala bowiem na dokładne dokręcanie elementów złącznych. Narzędzie wykonane z chromowo-wanadowej stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Wygodna rączka ułatwia natomiast operowanie kluczem.

   Cechy i zalety

    Obawiasz się, że nie będziesz w stanie prawidłowo dokręcić śrub podczas prac elektrycznych? Zaopatrz się w oferowany klucz – wykonany został z myślą o odpowiednim mocowaniu części złącznych, co pozwala na tworzenie stabilnych i bezpiecznych instalacji. Przyrząd wyprodukowany został ze stali, wobec czego jest odporny na wyginanie się oraz pękanie. Ponadto posiada chromowe wykończenie, dzięki czemu jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wilgoci. Narzędzie posiada poręczny uchwyt, dlatego operowanie nim jest szczególnie wygodne. Tak funkcjonalny klucz możesz wykorzystać nie tylko podczas tworzenia lub naprawianiu instalacji elektrycznej, ale również w czasie montowania mebli czy naprawiania ogrodzenia. Prawidłowe dokręcanie śrub wymaga zastosowania praktycznych narzędzi. Zapraszamy do wypróbowania oferowanego klucza!

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne rozwarcie szczęk70mm
     Długość produktu250mm
     Waga produktu620g
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta1 rok​
     Materiał szczękStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu3253560842949