Zobacz więcej Akcesoria do wiercenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Akcesoria do wiercenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kluczyk wiertarski Universal fit 16 mm

Kluczyk wiertarski Universal fit 16 mm

14,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kluczyk wiertarski usprawni wykonywane przez Ciebie prace remontowo-budowlane z użyciem wiertarek udarowych. Z jego pomocą szybko i z łatwością dokonasz w maszynie zarówno demontażu jak i pełnej wymiany końcówek. Produkt wykonany został ze stali węglowej, którą cechują duża trwałość oraz wysoki stopień wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję.

   Cechy i zalety

    Podczas czynności remontowo-budowlanych wymagających wiercenia, wkręcania lub innego zastosowania narzędzi udarowych, często konieczna jest wymiana końcówek, z których każda pełni odrębną funkcję. Z pomocą prezentowanego kluczyka wiertarskiego z łatwością dokonasz demontażu wiertła w sposób szybki i sprawny, nie wymagający dużego nakładu pracy. Element ten wykorzystasz z maszynami z otworem o wielkości 16 milimetrów. Produkt wykonany został z trwałej stali węglowej o wysokim stopniu wytrzymałości. Jest odporny na większość uszkodzeń mechanicznych, a także na działanie korozji. Posłuży więc w Twoim warsztacie przez długi czas. W szerokiej ofercie naszych sklepów dostępne są również inne rozmiary kluczyków wiertarskich.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk1
     Długość (cm)8cm
     Waga produktu100g
     Grupa kolorystycznaCzarny
     Długość produktu80mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuKlucz wiertarski
     Kod produktu3663602805489