Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko PEX Press KAN-therm gwint wewnętrzny 16 mm x 1/2"

Kolanko PEX Press KAN-therm gwint wewnętrzny 16 mm x 1/2"

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko PEX Press KAN-therm gwint wewnętrzny zespala rury i równocześnie zmienia ich bieg. Pozwala stworzyć trwałą instalację grzewczą, wodną lub chłodniczą. Za wieloletnią trwałość bez usterek odpowiada mosiądz o niskiej zawartości metali ciężkich. Bezpieczna dla zdrowia konstrukcja z funkcją LBP sygnalizuje niezaprasowane połączenia.

   Cechy i zalety

    Kolanko PEX Press KAN-therm gwint wewnętrzny 16 mm x 1/2" jest niezbędne, jeśli chcesz zmienić bieg łączonych rur. Z powodzeniem sprawdza się nie tylko do doprowadzania wody pitnej, ale też w instalacjach centralnego ogrzewania, chłodzenia lub wykorzystujących sprężone powietrze. Bezpieczny dla zdrowia i wyjątkowo trwały mosiądz jest odporny na rdzewienie. Dzięki temu raz wykonany system służy niezawodnie przez wiele kolejnych lat. Kolanko PEX Press KAN-therm gwint wewnętrzny wyposażono w funkcję kontrolowanego wycieku LBP, co pomaga uniknąć wielu przykrych niespodzianek. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz też wiele innych elementów z prezentowanej serii. Są one konieczne do prawidłowego wykonania całej instalacji.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKolano rury
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaKAN-therm
     Kąt90°
     Średnica produktu16mm
     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     KolorŻółto-szary
     Kod produktu5901615137615