Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko rynnowe Marley średnica 10,5 cm kąt 45 st. brązowe

Kolanko rynnowe Marley średnica 10,5 cm kąt 45 st. brązowe

29,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko rynnowe to produkt, który możesz wykorzystać do budowy systemu odwadniania dachu. Możesz dzięki niemu wykonać połączenie pomiędzy rurami w taki sposób, że jedna z rur znajduje się pod kątem do drugiej. Produkt jest zrobiony z tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie warunków pogodowych. W ofercie wyszukasz również inne produkty tej serii.

   Cechy i zalety

    Kolanko rynnowe wykorzystasz do zbudowania systemu odprowadzania wody opadowej z dachu Twojego domu. Produkt pozwala połączyć ze sobą rury spustowe pod danym kątem. Zabezpiecza on miejsce styku rur przed przeciekaniem, a także przed zalaniem ścian budynku. Kolanko rynnowe zostało wykonane z PCV, które jest odporne na działanie wody. Tworzywo to sprawia, że produkt zachowuje swoje początkowe cechy przez wiele lat. Kolor kolanka doskonale komponuje się zarówno z ciemną, jak i z jasną elewacją. Montaż produktu jest łatwy i nie wymaga stosowania narzędzi, dlatego możesz zaoszczędzić czas i wykorzystać go na realizację innych czynności. W naszym asortymencie znajdziesz także pozostałe produkty z tej serii, które z powodzeniem wykorzystasz do instalacji sprawnego systemu rynnowego.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644078366