Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano fajkowe WC

Kolano fajkowe WC

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolano fajkowe to produkt, który przeznaczony jest do podłączenia wylotu muszli sedesowej z instalacją kanalizacyjną. W ten sposób zapewnisz sobie skuteczne odprowadzenie ścieków i będziesz mógł w komfortowy sposób korzystać z urządzenia sanitarnego. Dzięki specjalnemu kształtowi kolanka zajmuje ono niewiele miejsca, dlatego bez trudu wkomponujesz ten element nawet do wyposażenia niewielkich toalet.

  Cechy i zalety

  Kolanko fajkowe znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Posłuży Ci ono do podłączenia wylotu muszli sedesowej do instalacji kanalizacyjnej. Jego montaż sprawi, że zapewnisz sobie skuteczne odprowadzenie ścieków i w rezultacie będziesz mógł komfortowo korzystać z urządzenia sanitarnego. Cechą charakterystyczną produktu jest specjalny kształt, który umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Krawędź kielicha wlotowego znajduje się w płaszczyźnie króćca wylotowego muszli sedesowej i w rezultacie produkt sprawdzi się znakomicie nawet w niewielkich toaletach. Dodatkowym atutem kolana fajkowego jest solidne wykonanie. W jego produkcji zastosowano PCV, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica produktu110mm
   Grupa kolorystycznaBiały
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   Kod produktu5905647150444