Zobacz więcej Kolano do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano mufowe 3/4" mosiądz

Kolano mufowe 3/4" mosiądz

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolano mufowe sprawdzi się podczas montażu instalacji wodnych i gazowych oraz centralnego ogrzewania. Produkt wykonany z mosiądzu charakteryzuje się odpornością na intensywne użytkowanie oraz zmiany temperatur, dlatego przeznaczony jest do dystrybucji wody, pary wodnej i nieagresywnych cieczy. Złocisty kolor prezentowanego kolana z mosiądzu podkreśla jego solidne wykonanie.

   Cechy i zalety

    Kolano mufowe znajdzie zastosowanie w każdym domu, fabryce czy instytucji. Połączenie miedzi i cynku to gwarancja trwałości na lata. Kolano będące nieodłącznym elementem instalacji gazowych, wodnych i centralnego ogrzewania, jest odporne na korozję. Produkt jest łatwy w użyciu, dlatego z powodzeniem zamontujesz go samodzielnie. Co więcej, od razu nadaje się do użytku. Nie wymaga też konserwacji, co znacznie ułatwia dbanie o niego. Miedziane kolano charakteryzuje się właściwościami bakteriobójczymi, co sprawia, że nie zagraża Twojemu zdrowiu. W tym miejscu prezentujemy duże, solidne kolano – mając jednak na uwadze Twoje potrzeby, w naszej ofercie znajdziesz także produkty o mniejszej średnicy przyłącza oraz różniące się materiałem wykonania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu42mm
     Wymiar A19mm
     Kod produktu5906340673353