icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo

Kolano nyplowe 3/4" mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nyplowe 3/4" mosiądz
21,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolano nyplowe wykonano z wysokiej jakości mosiądzu charakteryzuje się odpornością na użytkowanie. Zamontowane raz, nie będzie wymagało konserwacji, co zapewnia wytrzymałość i trwałość na lata. Możesz go używać przy montażu instalacji gazowych, wodnych i centralnego ogrzewania. Złocisty odcień prezentowanego kolana podkreśla solidność wykonania produktu.

  Cechy i zalety

  Prezentowane kolano może być wykorzystane podczas montażu instalacji wodnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania w dowolnym budynku. Tak samo dobrze sprawdzi się w domach, firmach, jak i wszelkiego rodzaju instytucjach. Intensywna eksploatacja nie wpływa na zużycie prezentowanego kolana, co gwarantuje wykonanie produktu ze stopu miedzi i cynku. Co więcej, miedź jest bakteriobójcza, dzięki czemu prezentowany produkt chroni domowników przed bakteriami. Ten wytrzymały produkt nadaje się do użytku zaraz po zamontowaniu. Zdemontowane kolano możesz zaś z powodzeniem oddać do recyklingu. Mając na uwadze docelowe miejsce przeznaczenia kolana nyplowego, w naszej ofercie znajdziesz także inne produkty różniące się średnicą przyłącza. W naszym sklepie dostępne są także kolana mufowe oraz pokryte chromem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Długość produktu47.5mm
   Wymiar A19mm
   Kod produktu5906340673384