icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki do styropianu i wełny

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja cieplna

Strzałka w prawo

Kołek do styropianu Tytan 10 x 100 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek do styropianu Tytan 10 x 100 mm
0,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastanawiasz się, jak prawidłowo zamocować styropian podczas montowania termoizolacji fasadowej? To proste – wystarczy, że zastosujesz Kołek do styropianu Tytan 10 x 100 mm. Element wykonany został z polipropylenu, więc przez długi czas zachowa idealny stan. Produkt jest zgodny z aprobatą techniczną i posiada znak B. Kołki do styropianu dostępne są też w innych wymiarach.

  Cechy i zalety

  Nieprawidłowo zamocowana termoizolacja fasadowa może uniemożliwić zatrzymywanie ciepła w budynku – jeśli chcesz, aby taka okładzina znakomicie spełniała swoje zadanie przez długi czas, podczas jej mocowania zastosuj Kołek do styropianu Tytan 10 x 100 mm. Element charakteryzuje się doskonałą żywotnością, gdyż został wyprodukowany z polipropylenu i cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej jest łatwy w montażu. Planujesz wykańczanie budynku? Zastanawiasz się, jak prawidłowo założyć izolację cieplną ze styropianu? Przyda Ci się oferowany Kołek do styropianu Tytan. Zapewnia on utrzymanie styropianu na ścianie nawet przez długi czas i spełnia polskie normy bezpieczeństwa, o czym świadczy znak B. Sprawdź też inne rozmiary kołków do montażu w ofercie sklepów Castorama.

  • Trwały
  • Łatwy w montażu
  • Wytrzymały
  • Zgodny z aprobatą techniczną
  • Posiada znak B
  • Dostępne różne rozmiary
  • Solidne wykonanie zapewnia utrzymanie styropianu na ścianie nawet przez długi czas, co pozwoli na odpowiednią izolację ciepła

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPolipropylen (PP)
  Kod produktu3663602217985