icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Fischer FUR 10 x 230 mm

Kołek ramowy Fischer FUR 10 x 230 mm

17,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek ramowy to element łączący różne powierzchnie budowlane, jest więc użyteczny podczas remontu lub budowy. Produkt wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Kołek cechuje uproszczony montaż przelotowy, dlatego też wykonasz jego wkręcenie szybko i sprawnie.

  Cechy i zalety

  Kołek ramowy jest elementem trwale łączącym różnego rodzaju powierzchnie budowlane, stąd też jest bardzo użyteczny w trakcie budowy lub remontu mieszkania. Produkt został zrobiony z trwałego tworzywa sztucznego, dlatego też jest dobrze zabezpieczony przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą pojawić się na skutek codziennej eksploatacji. Przy pomocy kołka ramowego szybko i sprawnie wykonasz trwałe połączenie różnych konstrukcji, między innymi metalowych lub drewnianych. Cały proces montażu nie jest skomplikowany, dlatego też z łatwością wykonasz go samodzielnie, bez konieczności sięgania po specjalistyczne narzędzia. Konstrukcja kołka zabezpiecza przed przedwczesnym rozwarciem, dzięki czemu nie zmarnujesz go w trakcie pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   PowłokaOcynkowany
   MateriałPoliamid (PA) i stal
   Kod produktu4048962188943