icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Rawlplug FF1 10 x 240 mm z wkrętem HEX

Kołek ramowy Rawlplug FF1 10 x 240 mm z wkrętem HEX

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołek ramowy Rawlplug FF1 z wkrętem HEX jest to niewielki produkt o szerokim zastosowaniu. Przyda Ci się podczas prac budowlanych i remontowych. Produkt jest trwały i łatwy w montażu. W opakowaniu znajduje się aż pięćdziesiąt sztuk. W sklepie Castorama znajdziesz również inne propozycje kołków Rawplug, które różnią się parametrami technicznymi.

   Cechy i zalety

    Kołek ramowy Rawlplug FF1 10 x 240 mm z wkrętem HEX jest to niewielki, ale bardzo przydatny element mocujący. Ma uniwersalne zastosowanie. Przyda się na budowie i podczas wykonywania remontu. Składa się z kołnierza, wkręta oraz łba heksagonalnego. Taka konstrukcja jest uniwersalna i daje ogromne możliwości podczas pracy. Kołek ramowy Rawlplug FF1 z wkrętem jest łatwy w montażu. Nadaje się do mocowania w twardych materiałach takich jak beton lub cegła. Prezentowany kołek jest trwały i odporny na uszkodzenia. Gwarantuje wieloosiowy rozpór. Komplet zawiera pięćdziesiąt takich samych kołków. W sklepie Castorama znajdziesz inne warianty akcesoriów montażowych Rawplug. Dzięki temu precyzyjnie dopasujesz produkt do warunków panujących na budowie.

    • Mocowania twardych materiałów
    • Wysoka jakość
    • Wieloosiowy rozpór
    • Do stosowania: beton min. C12/15, cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa pełna, cegła silikatowa otworowa, cegła ceramiczna otworowa, beton komórkowy, bloczki otworowe z betonu lekkiego, beton spękany C12/21

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu240mm
    Średnica produktu10mm
    Typ opakowaniaszt.
    MateriałPoliamid (PA) i stal
    Kod produktu5906675318851