Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 240 mm z wkrętem HEX

Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 240 mm z wkrętem HEX

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek ramowy Rawlplug FF1 z wkrętem HEX został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów. Możesz go używać do twardych powierzchni. Ma uniwersalne zastosowanie i jest łatwy w użyciu. Przyda Ci się podczas prac budowlanych. W naszym asortymencie znajdziesz również inne warianty kołków ramowych Rawplug. Wybierz odpowiedni zestaw.

  Cechy i zalety

  Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 240 mm z wkrętem HEX jest to specjalnie opracowany element do mocowania w twardych materiałach. Nadaje się do betonu, cementu lub cegieł. Atutem jest solidna konstrukcja tego niewielkiego produktu. Składa się z poliamidowego kołka oraz stalowego wkrętu. Kołek ramowy Rawlplug z wkrętem HEX jest odporny na odkształcenia oraz uszkodzenia. Jest bardzo łatwy w użyciu. Heksagonalny łeb sprawia, że produkt daje szerokie możliwości wykonywania różnych projektów. Ten wariant kołka ma wieloosiowy rozpór. W naszym sklepie znajdziesz również inne kołki Rawlplug w różnych wymiarach. Wszystkie są sprzedawane w mniejszych lub większych zestawach. W prezentowanym komplecie znajduje się dwadzieścia sztuk.

  • Mocowania twardych materiałów
  • Wysoka jakość
  • Wieloosiowy rozpór
  • Do stosowania: beton min. C12/15, cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa pełna, cegła silikatowa otworowa, cegła ceramiczna otworowa, beton komórkowy, bloczki otworowe z betonu lekkiego, beton spękany C12/25

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu240mm
  Średnica produktu14mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPoliamid (PA) i stal
  Kod produktu5906675489339