Produkty

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 6 x 30 mm 10 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 6 x 30 mm 10 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119041

|
 • unikalny 4-kierunkowy sposób rozprężania
 • zapewniają dobrą przyczepność wkrętów
 • solidny łeb zapewnia dużą wytrzymałość podczas montażu kołka
Kołek stosowany jest w czasie wyposażania mieszkań, ponieważ umożliwia osadzanie w ścianach wkrętów przeznaczonych do mocowania przykładowo półek, anten satelitarnych lub listew podłogowych – funkcjonalną część z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb. W zestawie znajdziesz także wkręt, więc nie musisz dokupować go we własnym zakresie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica kołka: 6 mm

Długość kołka: 30 mm

Liczba sztuk w opakowaniu: 10

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.04 kg

Wymiary produktu

6 x 30 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

10

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

beton, pełna cegła (max. obciążenie: 8 kg), cegła dziurawka, płyty gipsowe (max. obciążenie: 4 kg), lekkie bloczki i pustaki betonowe, bloczki z betonu komórkowego; rozmiar wkrętu: śr. 4,5 mm

Nr referencyjny

EDL-B-UF-06+/10

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

kołek: nylon; wkręt: stal
Kołek to element umożliwiający osadzanie w ścianach wkrętów w celu prawidłowego mocowania rozmaitych elementów – za pomocą produktu z łatwością powiesisz obraz, półki lub lustro. Korzystając z przedmiotu, możesz przymocować zarówno przedmioty drewniane, jak też metalowe, zatem jest on szczególnie funkcjonalny. Uniwersalny model znakomicie nadaje się do zastosowania na różnych materiałach budowlanych, więc część bezproblemowo dopasujesz go do własnych wymagań. Zestaw zawiera 10 sztuk tego produktu, co pozwala na połączenie wielu elementów. W komplecie znajdziesz również wkręty, dlatego nie musisz dokupować ich we własnym zakresie. Spośród szerokiej gamy kołków z powodzeniem wybierzesz model o wymiarach najlepiej spełniających Twoje potrzeby.
Ocena
2 komentarze
27.06.2019
Od wielu tygodni na półkach zalegają źle oznakowane opakowania, za długie wkręty. Dzisiaj sprawdziłem czy coś się zmieniło. Niestety nie. Właściwego produktu nadal brak. Nie polecam zamawiać przez internet lub telefonicznie, bo można się zdziwić zawartością paczki.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Zależy nam na weryfikacji wspomnianego przez Pana oznakowania, dlatego bylibyśmy wdzięczni za informację, w którym sklepie spotkał się Pan z opisaną sytuacją. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www. castorama.pl/kontakt.

19.07.2018
Najlepsze kołki jakie miałem do pustaków i ogólnie ścian w swoim domu. 24 dziury i wszystkie trzymają super. Przy standardowych plastikowych kołkach kupowanych luzem itp., nigdy mi się nie udało trzech dziur dobrze zrobić - zawsze któraś nie trzymała. Żałuje tylko, że odkryłem te korki pod koniec remontów.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

 • Narzędzia i artykuły

  Instrukcja wideo - jakie kołki rozporowe wybrać?

 • Narzędzia i artykuły

  Haki, wieszaki i podwieszane półki

Ocena i komentarz dla:

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 6 x 30 mm 10 szt.