icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki uniwersalne z haczykami Fischer S 8 x 60 mm 2 szt.
Strzałka w prawo

Kołki uniwersalne z haczykami Fischer S 8 x 60 mm 2 szt.

10,98
/ opak.
5,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek uniwersalny z haczykiem posłuży Ci do montażu mebli i dekoracji. Ponadto możesz go wykorzystać do stworzenia mocowań w dowolnych materiałach budowlanych. Stanowi on dwa optymalnie do siebie dopasowane produkty – kołek oraz haczyk. Wykonane one zostały z nylonu i stali ocynkowanej galwanicznie, dzięki czemu nie ulegają one uszkodzeniu przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Kołek uniwersalny z haczykiem jest to element, który z powodzeniem wykorzystasz w trakcie prac remontowych. Służy on do tworzenia mocowań w dowolnym materiale budowlanym. Produkt składa się z dwóch części stanowiących komplet. Pierwsza z nich to kołek z nylonu, który z łatwością umieścisz w nawierconym w danej powierzchni otworze. Ponadto jego skrzydełka zapobiegają przed obracaniem się go podczas dokręcania do niego wkrętu. Został on wykonany ze stali ocynkowanej galwanicznie odpornej na wystąpienie korozji. Zamiast łba zaopatrzono go w prosty hak z nacięciem, na którym możesz zawiesić meble i dekoracje. Montaż produktu jest szybki i prosty, do jego przeprowadzenia posłużą Ci najprostsze narzędzia. Pozostałe tego typu produkty znajdują się w naszym asortymencie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   MateriałPoliamid (PA) i stal
   Kod produktu8590369843360