icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołnierze dachowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Kołnierze dachowe

Strzałka w prawo

Kołnierz uszczelniający Okpol U 78 x 118 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołnierz uszczelniający Okpol U 78 x 118 cm
Strzałka w prawo
258
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołnierz uszczelniający uniwersalny do osadzenia w dachu okien marki Geom: Mars, Venus oraz Saturn. Nadaje się do montażu na płaskim pokryciu dachowym oraz profilowanym do 5 cm wysokości. Kołnierz wykonany jest z aluminium pokrytego poliestrem z fartuchem ołowianym, którego zadaniem jest szczelne przyleganie do pokrycia dachowego.

  Cechy i zalety

  Kołnierz uszczelniający uniwersalny służy do osadzenia w dachu okien marki Geom: Mars, Venus oraz Saturn. Stanowi uszczelnienie między ramą okna połaciowego a pokryciem dachowym. Nadaje się do montażu na płaskim pokryciu oraz profilowanym do 5 cm wysokości. Wykonano ją z aluminium obitego poliestrem i innych materiałów. Dolna część kołnierza to fartuch ołowiany szczelnie przylegający do dachówek, górny profil podtrzymuje pokrycie. Za odprowadzanie skropliny pary wodnej z folii paroprzepuszczalnej odpowiedzialna jest górna rynna odprowadzająca. Dzięki klinom uszczelniającym kołnierz dokładnie przylega, nie dopuszczając wody pod poszycie. Zainstalowanie okna i kołnierza uszczelniającego jednego producenta zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przed wilgocią oraz brak strat ciepła na poddaszu.

   Specyfikacja techniczna

   Grubość produktu14mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałBlacha metalowa
   Grupa kolorystycznaSzary
   Kod produktu5907198101067