Produkty

Koło do taczki Verve W12

Kliknij aby powiększyć

Koło do taczki Verve W12

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627289

|
Koło to ważna część składowa narzędzi ogrodowych przeznaczonych do transportowania różnych materiałów. Prezentowany produkt możesz zamocować do taczki, wózka, ale także przyczepki ogrodowej. Mocna guma zamortyzuje wstrząsy wywołane nierównym podłożem. W naszej ofercie są dostępne także inne modele kół, jak i samych taczek.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

36 cm

Wysokość opakowania

8.5 cm

Szerokość opakowania

36 cm

Waga brutto

1.63 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

taczki, wózki, przyczepki

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Rodzaj

koło

Nr referencyjny

W12-WHEEL
Urządzenia ogrodowe, takie jak taczki czy wózki są intensywnie eksploatowane, co może doprowadzić do uszkodzenia ich części, na przykład kół. Aby przywrócić sprawność narzędziom, wykorzystaj elementy zapasowe. Prezentowane koło pozwoli na korzystanie z narzędzi do transportowania – możesz je wygodnie zamocować do taczki, wózka czy też przyczepki. Akcesorium sprawdzi się zarówno na ogrodowej alejce wyłożonej kamieniami, jak i terenie budowy. Metalowy element oplata guma, która dzięki odporności na przebicie zachowa swoją strukturę i posłuży przez długi czas. Gumowy materiał dodatkowo zamortyzuje wstrząsy podczas przewożenia różnych produktów. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz także inne modele kół.
Ocena
1 komentarz
26.09.2017
w lecie zmieniałem koło od taczki na ten model i dało radę podczas remontu i teraz jesienią przy pracach w ogrodzie. można kupić i spać spokojnie
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak wybrać koło do taczki?

 • Ogród

  Użytkowanie, konserwacja i przechowywanie taczek

 • Ogród

  Wymieniamy koło w taczce – co musimy wiedzieć?

Ocena i komentarz dla:

Koło do taczki Verve W12