Zobacz więcej Taczki ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Taczki ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Koło do taczki Verve W12

Koło do taczki Verve W12

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Koło to ważna część składowa narzędzi ogrodowych przeznaczonych do transportowania różnych materiałów. Prezentowany produkt możesz zamocować do taczki, wózka, ale także przyczepki ogrodowej. Mocna guma zamortyzuje wstrząsy wywołane nierównym podłożem. W naszej ofercie są dostępne także inne modele kół, jak i samych taczek.

   Cechy i zalety

    Urządzenia ogrodowe, takie jak taczki czy wózki są intensywnie eksploatowane, co może doprowadzić do uszkodzenia ich części, na przykład kół. Aby przywrócić sprawność narzędziom, wykorzystaj elementy zapasowe. Prezentowane koło pozwoli na korzystanie z narzędzi do transportowania – możesz je wygodnie zamocować do taczki, wózka czy też przyczepki. Akcesorium sprawdzi się zarówno na ogrodowej alejce wyłożonej kamieniami, jak i terenie budowy. Metalowy element oplata guma, która dzięki odporności na przebicie zachowa swoją strukturę i posłuży przez długi czas. Gumowy materiał dodatkowo zamortyzuje wstrząsy podczas przewożenia różnych produktów. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz także inne modele kół.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVerve
     MateriałGuma i metal
     Kod produktu3663602826170