Zobacz więcej Kurtki robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Kurtki robocze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet moro przeciwdeszczowy rozmiar XXL

Komplet moro przeciwdeszczowy rozmiar XXL

69,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas pracy na powietrzu sprawdzi się komplet przeciwdeszczowy – stanowi doskonałe zabezpieczenie dla ciała przed deszczem. Możesz założyć go wybierając się na grzybobranie lub na ryby, ale i do pracy w gospodarstwie – jest uniwersalny. Zarówno kurtka, jak i spodnie wyróżniają się kolorem moro – w ofercie znajdziesz analogiczny strój w innym rozmiarze.

   Cechy i zalety

    Komplet moro stanowi świetne zabezpieczenie przed deszczem – warto ubierać go podczas wyjść na powietrze. Masz wówczas gwarancję, że kiedy zacznie padać deszcz, ubrania pod kurtką pozostaną suche. Stosowanie kurtki i spodni przeciwdeszczowych pozwala Ci także uniknąć przeziębień, które mogą się pojawić w razie przemoczenia. Takie rozwiązanie skutkuje tym, iż komplet założysz nie tylko do pracy w gospodarstwie lub na działce, ale i w czasie wyjść z przyjaciółmi. Przeciwdeszczowy zestaw sprawdza się podczas grzybobrania lub wypraw na ryby. Jest też doskonały w czasie biwakowania lub gry w paintball. Kolor moro, jakim wyróżnia się komplet, pozwala doskonale ukryć się wśród zarośli. Mając na uwadze Twoje potrzeby, naszą ofertę wzbogaciliśmy także o komplety przeciwdeszczowe moro w innym rozmiarze.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMoro
     Kod produktu5906083746475