Zobacz więcej Końcówki i zaślepki do garderoby Shopline

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka mocująca fi 50 mm chrom

Końcówka mocująca fi 50 mm chrom

27,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Końcówka mocująca umożliwia połączenie rury ze ścianą. Produkt stabilnie trzyma się danej powierzchni, dzięki montażowi za pomocą śrub. Do elementu dopasujesz rurę o średnicy 50 mm, zapewniając jej unieruchomienie oraz wzmocnienie. Podczas montażu produktu nie musisz wykonywać spawów lub stosować klejów, w związku z czym jego przymocowanie zajmuje niewiele czasu.

   Cechy i zalety

    Za pomocą końcówki mocującej połączysz rurę ze ścianą. Produkt sprawdzi się do zawieszenia pręta na ubrania w szafie lub garderobie. Element możesz także wykorzystać w celu unieruchomienia belek balustrady. Końcówka stabilnie zakotwicza rurę o średnicy 50 mm przy ścianie. Dzięki wykonaniu produktu z aluminium, pozostanie on w dobrym stanie technicznym przez długi czas. Chromowe wykończenie końcówki, sprawia, że atrakcyjnie się ona prezentuje w metalowych konstrukcjach oraz jest odporna na zarysowania. Element mocujący przykręcisz do ściany śrubami montażowymi – które wystarczy umieścić w wyznaczonych punktach. Dzięki samodzielnemu wykonaniu garderoby, możesz optymalnie wykorzystać pomieszczenie oraz dopasować daną instalację do swoich oczekiwań.

    • Łatwy montaż
    • Pasuje do drążka fi 50
    • Powłoka chrom galwaniczny

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu50mm
    Typ mocowaniaWkręt
    KolorChrom
    MateriałAluminium
    Kod produktu5904259597715