Produkty

Kora iglasta mieszana Sobex 80 l

Kliknij aby powiększyć

Kora iglasta mieszana Sobex 80 l

Marka: Sobex

Marka: Sobex

Kod: 604233

|
Kora mielona przyda się w większości ogrodów, na działkach oraz do pielęgnacji zielonych skwerów. Produkt przeznaczony jest do ściółkowania gleby, dzięki czemu pozostanie ona zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem przymrozków oraz wiatru. Kora prezentuje się bardzo efektownie, w związku z czym będzie się nadawać także do udekorowania rabat kwiatowych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15 cm

Wysokość opakowania

80 cm

Szerokość opakowania

50 cm

Waga brutto

12 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogrody, działki, skwery

Pojemność worka

80 l

Parametry indywidualne

Marka

Sobex

Informacje dodatkowe

frakcja: 0 - 60 mm

Nr referencyjny

MP11KIMIESZ000

Parametry fizyczne i wizualne

Składniki

kora drzew iglastych
Kora mielona posiada szeroki wachlarz zastosowań nie tylko w ogrodnictwie, ale również podczas zabezpieczania podłoża działki przed szkodliwym działaniem przymrozków. Stosując produkt do ściółkowania gleby, możesz w łatwy sposób poprawić występujący mikroklimat – tym samym tworząc odpowiedni grunt pod sadzenie roślin ozdobnych. Kora zatrzymuje wilgoć, dlatego też będą one otrzymywać odpowiednią ilość wody oraz zachowają zdrowy i świeży wygląd. Oprócz właściwości praktycznych, produkt spełnia także funkcję ozdobną – wykorzystany do udekorowania rabat kwiatowych sprawia, że ogródek prezentuje się bardzo ciekawie i atrakcyjnie. Kora jest dostępna w dużym opakowaniu, dlatego też może wystarczyć na kilka zastosowań.
Ocena
37 komentarzy
07.07.2020
Kora drobna i zróżnicowana, podkładowa - jako pierwsza warstwa pod dekoracyjną, właściwą korę grubą jest ok. Jeżeli ktoś chce, żeby była to jedyna warstwa, to szkoda kasy bo nie wygląda (zresztą cena mówi sama za siebie).
24.05.2020
Dramat. Potwierdzam poprzednie opinie. Ziemia, brud, odpady, pleśń. Czarna masa śmieci, a nie kora...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań w zakresie jego jakości. W celu rozwiązania opisanej kwestii, wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, co można zrobić drogą telefoniczną, mailową, jak również osobiście w sklepie. Jednocześnie zapewniamy, że opisana kwestia dotycząca jakości wspomnianej kory zostanie przekazana odpowiednim osobom odpowiedzialnym za ten segment w celu zweryfikowania.

22.05.2020
Kupiłem 30 worków kora mokra, brudna, spleśniała, czarna i 80 litrów to nie jest w 0,08 metra sześciennego! 13 worków powinno mieć około 1metra sześciennego a fizycznie jest około poł metra. Pojechałem oddać to oszustwo.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Prosimy o kontakt z wybranym sklepem Castorama celem uzyskania wsparcia w zakresie rozwiązania opisanej sytuacji: www.castorama.pl/sklepy

20.05.2020
Potwierdzam dwie poprzednie opinie. Nie wiedziałem, że darń, kora brzozy, drzazgi z kantówek i płyta pilśniowa to kora iglasta. Straszne badziewie sprzedajecie Państwo w dalszym ciągu mimo wcześniejszych negatywnych opinii. Moja ocena najgorsza z możliwych.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. To dla nas przykra informacja, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja a zakupiony produkt nie spełnił oczekiwań. Przypominamy, że w przypadku asortymentu, który różni się od specyfikacji zadeklarowanej przez producenta, naszym Klientom przysługuje prawo do reklamacji. W celu jej złożenia prosimy o kontakt z wybranym sklepem Castorama: www.castorama.pl/sklepy

23.04.2020
Kupiłam na próbę 1 worek. Kora mokra i zapleśniała. Kawałki drewna. Niestety nie spełniła moich oczekiwań. Potrzebowałam dużą ilość, więc wróciłam do sprawdzonej kory sortowanej. Bez porównania.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Przypominamy, że w takich przypadkach wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

21.04.2020
Kora bardzo mokra i zapleśniała. Zanieczyszczona gruntem i kawałkami drewna, gałęzi. Niska jakość mam nadzieję że rośliny nie ucierpią z powodu pleśni. Dotychczas tania kora z Castoramy byka ok. Kupiłem w tym roku 10 worków i żałuję tego zakupu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie opinii. Przykro nam, jeśli jakość zakupionej kory nie spełniła Pana oczekiwań tak, jak do tej pory. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się tej kwestii, aby ustalić jej przyczyny, dlatego będziemy zobowiązani, jeśli doprecyzuje Pan poprzez formularz kontaktowy, kiedy oraz w którym sklepie dokonał Pan zakupu: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy również do skonsultowania opisanej sytuacji z doradcą z działu Ogród celem ustalenia satysfakcjonującego rozwiązania.

19.10.2019
Witam. Wczoraj kupiłem 28 worków kory Sobex 80 L. Kora naprawdę godna uwagi i polecenia. Cena bardzo dobra. A widziałem już za dużo wyższą cenę, gorsze kory. Fakt.. Mieszana jak też jest napisane na opakowaniu. Ale po rozsypaniu wygląda naprawdę uczciwie. Kora była świeża, ledwo co wwieziona na sklep, nie zleżana i smierdzaca. Tak że napewno tego roku zakupie tą korę, bo jeszcze nie zakończyłem pracy w ogrodzie.
15.05.2019
Jestem zadowolona z zakupu, w ubiegłym roku kupiłam ponad 20 worków i w tym roku dokupiłam kolejne. Jest dobrze przekompostowana, nie jak czasami się trafia "prosto z drzew", borówki pięknie na niej rosną i w tym roku obficie kwitną, już cieszę sią na tegoroczne zbiory.
POLECAM
14.04.2019
Tragedia ta kora pełno w niej kleszczy, po tygodniu od wysypania pies miał już ich 8.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeżeli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Pana opinia bardzo nas zaniepokoiła, dlatego bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechciał nam Pan przekazać więcej szczegółów dotyczących zakupu. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/kontakt

12.04.2019
Kupilem dzis kilka workow po wysypaniu pod tujami brak słów- to sa odpady tartaczne a nie kora
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pana opinię. Przykro nam, jeżeli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Opisana sytuacja bardzo nas zaniepokoiła, dlatego bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechciał Pan przekazać więcej szczegółów dotyczących zakupionego towaru. Może Pan to zrobić przy pomocy formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/kontakt

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Rodzaje i zastosowanie kory sosnowej

 • Ogród

  Przygotowanie ziemi w ogrodzie do nowego sezonu

 • Ogród

  Ciemierniki – uprawa i pielęgnacja

Ocena i komentarz dla:

Kora iglasta mieszana Sobex 80 l