Zobacz więcej Kora ogrodowa, zrębki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kora iglasta mieszana Sobex 80 l
Strzałka w prawo

Kora iglasta mieszana Sobex 80 l

19,98
/ szt.
0,25
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kora mielona przyda się w większości ogrodów, na działkach oraz do pielęgnacji zielonych skwerów. Produkt przeznaczony jest do ściółkowania gleby, dzięki czemu pozostanie ona zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem przymrozków oraz wiatru. Kora prezentuje się bardzo efektownie, w związku z czym będzie się nadawać także do udekorowania rabat kwiatowych. . Oszczędzajmy wodę - Zastosowanie ściółki na glebie pomaga zatrzymać wilgoć na dłużej, co oznacza, że rośliny przykryte ściółką wymagają mniej podlewania przy suchej pogodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kora mielona posiada szeroki wachlarz zastosowań nie tylko w ogrodnictwie, ale również podczas zabezpieczania podłoża działki przed szkodliwym działaniem przymrozków. Stosując produkt do ściółkowania gleby, możesz w łatwy sposób poprawić występujący mikroklimat – tym samym tworząc odpowiedni grunt pod sadzenie roślin ozdobnych. Kora zatrzymuje wilgoć, dlatego też będą one otrzymywać odpowiednią ilość wody oraz zachowają zdrowy i świeży wygląd. Oprócz właściwości praktycznych, produkt spełnia także funkcję ozdobną – wykorzystany do udekorowania rabat kwiatowych sprawia, że ogródek prezentuje się bardzo ciekawie i atrakcyjnie. Kora jest dostępna w dużym opakowaniu, dlatego też może wystarczyć na kilka zastosowań.

    • Frakcja: 0 - 60 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZrębki kory
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaSobex
    Grubość nakładania50mm
    Pokrycie1.6m²
    Typ pojemnikaTorba
    Objętość80L
    Skład100% kora miękkiego drewna
    Grupa kolorystycznaNaturalny
    KolorNatural
    BiodegradowalnyBiodegradowalny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaW przypadku dostania się drobnych odłamków kory do oka należy przemyć je czystą wodą. W przypadku połknięcia należy skonsultować się z lekarzem. Podczas stosowania środków poprawiających stan gleby należy przestrzegać standardowych środków ostrożności.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaZamknąć worek po użyciu. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać z daleka od ogrodowych środków chemicznych, aby uniknąć zanieczyszczenia
    Odpowiednia pora rokuCały rok
    Szerokość pojemnika500mm
    Przybliżona waga12kg
    Kod produktu5908235396217