Produkty

Korek klik-klak polipropylenowy Ferro uniwersalny

Kliknij aby powiększyć

Korek klik-klak polipropylenowy Ferro uniwersalny

Marka: Ferro

Marka: Ferro

Kod: 504930

|
 • wykonany z trwałego polipropylenu
 • grzybek wykonany ze stali chromowanej
 • uniwersalne podłączenie do syfonu
Korek zastosujesz w swojej toalecie lub łazience. Produkt pozwoli zatrzymać w umywalce odpowiednią ilość wody, dzięki czemu szybko i sprawnie wyczyścisz delikatne elementy garderoby. Urządzenie zostało wykonane z polipropylenu – trwałego i solidnego materiału, dzięki któremu element pozostanie sprawny bez względu na codzienne użytkowanie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

156 x 101 x 68 mm

Średnica odpływu

1 1/4"

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

15.5 cm

Szerokość opakowania

10.5 cm

Waga brutto

0.14 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie

do umywalki

Parametry indywidualne

Marka

Ferro

Nr referencyjny

S287PP-B

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polipropylen
W łazience lub toalecie z powodzeniem zastosujesz korek uniwersalny. Produkt pozwoli Ci szczelnie zamknąć odpływ w umywalce i tym samym zatrzymać odpowiednią ilość wody. Dzięki temu usuniesz z naczyń zabrudzenia lub wyczyścisz delikatne elementy Twojej garderoby. Atutem korka jest możliwość otworzenia za pomocą przyciśnięcia produktu, w ten sam sposób otworzysz również odpływ. Urządzenie zostało wykonane z polipropylenu, który wyróżnia się doskonałą wytrzymałością, dlatego też korek zachowa estetyczny wygląd na wiele lat. Montaż elementu jest łatwy i wygodny - produkt zamocujesz do syfonu umywalki. Nasza oferta zawiera również korki z przeznaczeniem do umywalek z przelewem, dzięki czemu dobierzesz odpowiedni dla Ciebie model.
Ocena
2 komentarze
28.11.2018
Gorąco...Nie polecam. Słaba jakość wykonania. Typowa chińszczyzna. Po kliknięciu nie trzyma wody w umywalce. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego.
27.11.2018
Ten produkt jest czystą masakrą, badziewitem i dziadostwem. Po pierwsze brakuje jakiejkolwiek, nawet prostej, informacji, która uszczelka gdzie powinna być założona. Po drugie żadna z tych uszczelek nie pasowała do założenia pod podstawę korka od strony umywalki, ponieważ obie były za grube. Po trzecie po wkręceniu pokrywy korka i próbie szczelności okazało się, że dekielek korka nie przylega do umywalki, co skutkuje, że woda z umywalki spływa do syfonu.
Korek, który miałem założony dotychczas był kupiony 5 lat temu. Porządnie (jak na Ferro) wykonany, stalowy i masywny. Stąd byłem przekonany, że nowy będzie również dobrze spasowany i wykonany. Widać jednak, że chińszczyzna wzięła górę. Lepiej dołożyć paręnaście złotych i kupić coś lepszego. Choćby z tego powodu, że można wyjąć przy zakupie z pudełka i dotknąć to, co się kupuje.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Na jaki syfon umywalkowy warto postawić?

 • Instalacja

  Rodzaje syfonów w łazience

 • Instalacja

  Jak działa syfon? Rodzaje syfonu i ich budowa

Ocena i komentarz dla:

Korek klik-klak polipropylenowy Ferro uniwersalny