Zobacz więcej Kosy spalinowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Kosy i podkaszarki

Strzałka w prawo

Kosy spalinowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosa spalinowa Mountfield

Kosa spalinowa Mountfield

1 098
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kosa spalinowa Mountfield ułatwi Ci pracę w miejscach, do których kosiarka nie ma dostępu. Przy pomocy urządzenia uporządkujesz działkę porośniętą chwastami. Gęste zarośla usuniesz sprawnie dzięki dwusuwowemu silnikowi. Urządzenie cechuje się kompaktowym rozmiarem i ergonomicznym uchwytem, co zapewnia komfort pracy w ogrodzie.

   Cechy i zalety

    Kosa spalinowa Mountfield jest przeznaczona do prac ogrodowych. Urządzenie ułatwi Ci dotarcie w miejsca, do których kosiarka ma ograniczony dostęp. Model z dwusuwowym silnikiem sprawdzi się do prac przy ścianach domu, ścieżce czy ogrodzeniu. Urządzenie posłuży Ci do cięcia trawy pod krzewami lub drzewami. Kosa spalinowa Mountfield poradzi sobie z chwastami, gęstymi zaroślami czy zgrubiałymi łodygami. Dzięki temu urządzenie pozwoli Ci sprawnie uporządkować zaniedbaną działkę. Model wyróżnia się kompaktowym rozmiarem. Kosa została wyposażona w ergonomiczny uchwyt, który zapewnia łatwe manewrowanie urządzeniem. W naszym asortymencie znajdziesz więcej urządzeń marki Mountfield, dzięki którym prace w ogrodzie przebiegną sprawnie.

    • Sposób cięcia: głowica żyłkowa lub nóż 3T

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMountfield
    Szerokość cięcia450mm
    Cykl pracy2-suwowy
    Kod produktu8008984840638