Produkty

Kosiarka samojezdna Worx M500 20 V

Marka: Worx

Kod: 631385

|
 • wyłączanie awaryjne
 • posiada czujnik deszczu i podnoszenia
 • sterowanie za pomocą aplikacji
 • kompatybilny z Android i iOS
 • posiada alarm bezpieczeństwa
Kosiarka samojezdna Worx to urządzenie, którego nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie. Dzięki niej na zawsze zapomnisz o wielogodzinnym koszeniu trawy. Możesz nawigować nią zdalnie. Wystarczy Ci tylko aplikacja zainstalowana na telefonie lub na tablecie. Bez problemu skosisz trawę na dużej działce bez wstawania z fotela.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 404 x gł. 558 x szer. 205 mm

Długość opakowania

53 cm

Wysokość opakowania

29 cm

Szerokość opakowania

62 cm

Waga brutto

15.4 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

trawniki o powierzchni do 500 m²

Wysokość koszenia

3–6 cm

Stopnie regulacji wysokości koszenia

4

Napięcie akumulatora

20 V

Czas ładowania

90 min

Czas pracy akumulatora

50 min

Obszary zastosowania

ogród

Parametry indywidualne

Gwarancja

3 lata

Marka

Worx

Seria

Landroid

Informacje dodatkowe

dł. ostrza 36 cm, funkcja mulczowania, w zestawie: akumulator, ładowarka (1,5 A), podstawa do ładowania, klucz imbusowy, przewód ograniczający o długości 130 m, 180 szpilek, 2 mierniki pomiarowe, 8 gwoździ do zamocowania stacji ładowania, 9

Nr referencyjny

WR141E
Kosiarka samojezdna Worx M500 20 V to nowoczesne urządzenie, które znacząco ułatwia dbanie o ogród. Powstała z myślą o działkach do pięciuset metrów kwadratowych. Wyposażona jest we wszystkie niezbędne czujniki. Przede wszystkim jest to czujnik deszczu oraz podnoszenia. Ma również wbudowany alarm. Dostaniesz więc informację o wszelkich nieprawidłowościach podczas jej pracy. W sytuacji zagrożenia całkowicie się wyłączy. Pozwala na to system wyłączania awaryjnego. Kosiarka samojezdna Worx ma również bardzo praktyczną funkcję AIA. Sprawia ona, że urządzenie dociera nawet do bardzo ciasnych miejsc. Z pewnością szybko zauważysz różnicę pomiędzy nią a tradycyjną wersją kosiarki. Jest to zdecydowanie zakup wart swojej ceny.
Ocena
2 komentarze
11.05.2020
Poczekałem ponad tydzień po odbiorze z serwisu aby móc sprawdzić jak robot spisuje się po naprawie i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Serwis wymienił wadliwy mikroswitch od przycisku STOP oraz zaktualizował oprogramowanie. na chwile obecną wszystko jest super (oby nie zapeszyć!), trawka równo ścinana każdego słonecznego dnia, także myślę ze warto polecić, tym bardziej, że gwarancje dla Castoramy są raczej wykonywane solidnie z tego co na przestrzeni kilku lat zdążyłem zaobserwować.
19.04.2020
Kupiłem ten model w maju 2019. Pierwsze trzy miesiące rewelacja, trawnik idealnie równo ścinany. Następnie robot sporadycznie zaczął wchodzić w stop manualny (prawdopodobnie styki na wyłączniku stop lipne) i raz na dwa tygodnie potrafił się sam wyłączyć przy jeszcze w miarę naładowanej baterii. W tym roku efekty zaczęły się nasilać. Obecnie po włączeniu robota, po chwili wyświetla się napis OFF i kosiarka się wyłącza. Stacja dokująca jest sprawna w pełni ładuje baterię i zamyka obwód graniczny, natomiast sam Robot padł.
Jutro spróbuję go zawieźć do reklamacji i zobaczymy ile czasu zajmie naprawa lub wymiana i czy obędzie się bez problemów. Być może to jakiś szczegół, ale zobaczymy. Na pewno postaram się dać informację o przebiegu reklamacji oraz jak kosiarka bedzie sprawowała się po naprawie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli kosiarka odmówiła posłuszeństwa. :) Chcielibyśmy pomóc Panu w rozwiązaniu tej sytuacji, dlatego zachęcamy do złożenia wspomnianej reklamacji. Dołożymy wszelkich starań, by Pana zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe. Jednocześnie przypominamy, że reklamację można złożyć w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie, niekoniecznie tym, w którym dokonano zakupu.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Narzędzia ogrodowe – jakie do jakich prac?

 • Ogród

  Sprawdź, jakiej kosiarki potrzebujesz. Poradnik dla początkujących

 • Ogród

  Wygodne koszenie trawnika – akcesoria i funkcje

Ocena i komentarz dla:

Kosiarka samojezdna Worx M500 20 V