icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Podesty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Taras

Strzałka w prawo

Podesty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka parkingowa Prosperplast 40 x 60 cm czarna
Strzałka w prawo

Kratka parkingowa Prosperplast 40 x 60 cm czarna

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kratka parkingowa wykonana z mocnego tworzywa sztucznego skutecznie wzmocni podłoże w Twoim ogrodzie. Wykorzystasz ją do utwardzenia podjazdu bądź ścieżek, wypełniając jej oczka dowolnym materiałem: żwirem, piaskiem, grysem albo rozdrobnioną korą. Dzięki niej zyskasz stabilną nawierzchnię odporną na wydeptywanie i cechującą się naturalnym wyglądem.

  Cechy i zalety

  Kratka parkingowa z powodzeniem sprawdzi się na Twojej posesji, gdzie wykorzystasz ją do wzmocnienia i utwardzenia podłoża. Stanowi godną uwagi alternatywę dla ciężkich ażurowych płyt wykonanych z betonu. Możesz wykorzystać ją do wykonania podjazdu, ścieżki, parkingu albo wzmocnienia podłoża, na którym chcesz ustawić donice bądź kompostownik. Kartka w kolorze czarnym wykonana jest z połączonych ze sobą nieregularnych oczek – możesz ułożyć ją np. na podkładzie z piasku lub żwiru, a następnie wypełnić dowolnym materiałem, np. grysem albo korą. Doskonale nadaje się także do wypełniania trawą. Kratka pozwala na zachowanie naturalnego charakteru Twoje posesji, ponieważ pozostaje niewidoczna, a jednocześnie doskonale zabezpiecza nawierzchnię przed rozjeżdżaniem i powstawaniem kolein.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałTworzywo sztuczne
   KolorCzarny
   Kod produktu5905197093949