Zobacz więcej Krokwie dachowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Krokwie dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krawędziak impregnowany 50 x 100 x 3000 mm

Krawędziak impregnowany 50 x 100 x 3000 mm

48,48
/ szt.
16,16
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Krawędziak to drewniana belka o kształcie przekroju poprzecznego, której głównym zastosowaniem jest podtrzymywanie dachu budynku, tak, aby obciążenie stropu zostało przeniesione na ściany, minimalizując ryzyku zawalenia się konstrukcji budynku. Drewno zostało zaimpregnowane, więc nie musisz wykonywać tej czynności samodzielnie, oszczędzając tym samym czas przeznaczony na prace budowlane

   Cechy i zalety

    Krawędziak to drewniany element konstrukcyjny o wymiarach przekroju poprzecznego. Przede wszystkim przeznaczony jest do wykorzystania, jako belka podtrzymująca strop w taki sposób, by siła obciążenia przeniosła się z dachu na ściany budynku, zapobiegając jego zerwaniu. Produkt został wykonany z tartego drewna sosnowego, które, dzięki swojej sprężystości i wysokiej wytrzymałości mechanicznej, doskonale sprawdza się w budownictwie, zapewniając wieloletnią trwałość obiektu, co sprawia, że możesz czuć się bezpiecznie w przestrzeni swojego domu. Struktura drewna została dodatkowo zaimpregnowana środkiem zabezpieczającym, więc nie musisz tego robić samodzielnie – tym samym zastosowanie krawędziaka pozwoli Ci skrócić czas budowy. Impregnat wniknął w głąb drewna, chroniąc je również od środka, więc nie jest ono podatne na działanie warunków zewnętrznych, takich jak mrozy, a także szkodniki.

    • Impregnowany na zielono

    Specyfikacja techniczna

    MateriałSosna
    KolorZielony
    Grupa kolorystycznaZielony
    Typ produktuKantówki
    Przeznaczeniebudownictwo
    Kod produktu3663602861225