icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krokwie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Krokwie

Strzałka w prawo

Krawędziak impregnowany 60 x 120 x 4000 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krawędziak impregnowany 60 x 120 x 4000 mm
118
/ szt.
29,50
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Krawędziak przeznaczony do podtrzymywania dachów przydaje się podczas prac budowlanych. Idealnie sprawdza się też w czasie wykonywania ławek lub altanek ogrodowych. Cechuje się długotrwałą żywotnością gdyż jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci, grzybów oraz pleśni – został zaimpregnowany. Proponujemy różne wymiary tego produktu.

  Cechy i zalety

  Krawędziak to belka wykorzystywana w czasie tworzenia dachów, gdyż umożliwia ich podtrzymywanie, minimalizując ryzyko zawalenia się konstrukcji. Stosowany jest nie tylko przez firmy budowlane, ale także zwykłych majsterkowiczów podczas tworzenia altanek lub mebli ogrodowych – element z powodzeniem dostosujesz do indywidualnych potrzeb. Produkt jest odporny na pękanie, wobec czego zamocowana za jego pomocą instalacja zachowa idealną stabilność przez długi czas. Ponadto krawędziak został zaimpregnowany, dzięki czemu nie ulega szkodliwemu działaniu wilgoci oraz nie pojawia się na nim niekorzystna dla zdrowia pleśń. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, a także inne obiekty stosowane w czasie wykonywania dachów, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci produkty.

  • Impregnowany na zielono

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałSosna
  KolorZielony
  Grupa kolorystycznaZielony
  Kod produktu3663602861270