icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kubki i szklanki

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Kubki i szklanki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kubek łazienkowy GoodHome Cervia
Strzałka w prawo

Kubek łazienkowy GoodHome Cervia

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Kubek przyda się w większości mieszkań – przeznaczony jest do przechowywania szczoteczek do zębów, więc korzystając z niego, z łatwością zachowasz porządek w swoim otoczeniu. Uniwersalny biały kolor doskonale łączy się z wieloma innymi barwami. Przedmiot stworzony z ceramiki i bambusa będzie służył Ci przez długi czas. Proponujemy różne rodzaje kubków

      Cechy i zalety

        Kubek stosowany jest w łazienkach, gdzie zapewnia doskonałe warunki do przechowywania szczoteczek lub pasty do zębów – przyda się w większości mieszkań. Prezentuje się atrakcyjnie, gdyż posiada modny biały kolor – możesz łączyć go z jasnymi i ciemniejszymi dodatkami i zyskać spójny wystrój przestrzeni. Produkt wykonany został z ceramiki oraz bambusa, wobec czego będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku jego częstego użytkowania. Materiały te cechują się bowiem wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Model posiadający prosty kształt znakomicie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu klasycznym, jak też nowoczesnym. W proponowanym asortymencie znajdziesz też inne rodzaje kubków, więc z powodzeniem wybierzesz model adekwatnie do własnych potrzeb

        • Do produktu możesz dobrać pasujące akcesoria łazienkowe z tej samej gamy lub dopasować akcesoria w różnych kolorach i o różnych wzorach, aby stworzyć aranżację według swoich preferencji.
        • Gładkie wykończenie w środku ułatwia czyszczenie
        • Produkt wykonany z bambusa i ceramiki zapewniających trwałość

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuKubek łazienkowy
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
        Gwarancja producenta2 lata
        MarkaGoodHome
        Głębokość produktu75mm
        Szerokość produktu75mm
        Wysokość produktu113mm
        SeriaCervia
        Sposób montażuWolnostojący
        Mocowania i łączenia w zestawieMocowania i łączenia niewymagane
        Waga produktu237g
        Grupa kolorystycznaBiały
        KolorBiały
        MateriałBambus i ceramika
        WykończenieBłyszczące
        Docelowe pomieszczenieŁazienka
        Kod produktu5059340218175