Produkty

Kurek kulowy do wody Haustech gwint w/w 1/2"

Kliknij aby powiększyć

Kurek kulowy do wody Haustech gwint w/w 1/2"

Marka: Haustech

Marka: Haustech

Kod: 501885

|
 • dobra jakość produktu
 • odporność na wysokie temperatury i ciśnienie
 • łatwość montażu
Kurek kulowy do wody przeznaczony jest do tworzenia systemów grzewczych oraz wodnych. Umożliwia błyskawiczne odcięcie dopływu wody do rur, co jest niezbędne w czasie rozmaitych awarii. Wykonany został z materiału odpornego na uszkodzenia oraz szkodliwe działanie wilgoci, masz więc pewność, że zyskujesz produkt, który posłuży Ci przez długi czas.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Średnica zaworu

1/2"

Długość opakowania

2.4 cm

Wysokość opakowania

12 cm

Szerokość opakowania

6 cm

Waga brutto

0.138 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

instalacje wodne i grzewcze

Maksymalna temperatura robocza

+180 st. C

Parametry indywidualne

Marka

Haustech

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

HUKW015001.821

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz
Kurek kulowy do wody znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego tworzenia instalacji wodnych oraz grzewczych w Twoim mieszkaniu. Najlepiej jest umieścić go w miejscu niewidocznym, lecz takim, do którego zapewniony jest dobry dostęp – nadaje się więc do zamocowania w otworach rewizyjnych. Za jego pomocą błyskawicznie odetniesz dopływ wody do swoich grzejników oraz kranów, co pozwoli Ci odpowietrzyć kaloryfery lub przeprowadzić prace naprawcze przy umywalkach oraz zlewach. Kurek wykonany został z mosiądzu, czyli materiału charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną – nie będzie zatem niszczał pod wpływem wilgoci oraz wysokich temperatur. W ofercie dostępne są także kurki w innych rozmiarach, więc możesz je dopasować do swojej instalacji.
Ocena
1 komentarz
16.09.2019
Po niespełna 2 i 1/2 roku od założenia (mieszkanie w bloku, zimna woda) zawór się "zerwał" tzn. jest częściowo otwarty i nie można go ani zamknąć, ani w pełni otworzyć (uchwyt lużno chodzi). Prawie od samego początku chodził dość opornie i wymagał użycia sporej siły. Jest jeszcze drugi, póki co działający (choć z oporami), ale wymienię oba, bo nie wiadomo kiedy postanowi się zepsuć. Cena niewygórowana, ale oszczędność pozorna.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami informacją. Przykro nam, jeśli korek nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, ze wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Do czego zastosować kurki kulowe?

 • Instalacja

  Zawory kulowe – jakie rodzaje wyróżniamy i dlaczego warto je zastosować?

 • Budowa

  Różne sposoby uszczelnień

Ocena i komentarz dla:

Kurek kulowy do wody Haustech gwint w/w 1/2"