Zobacz więcej Akcesoria do szyn

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Akcesoria do szyn

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik do szyny biały/aluminium

Łącznik do szyny biały/aluminium

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak połączyć szyny podczas montowania karnisza? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą oferowanego łącznika. Przedmiot wyprodukowany z aluminium jest odporny na zniekształcenia, dlatego gwarantuje idealny efekt pracy na długi czas. Utrzymany w srebrnym kolorze będzie estetycznie wyglądał w zestawieniu z szynami oraz ślizgami o takiej samej barwie.

   Cechy i zalety

    Masz problem z zamontowaniem karnisza? Nie wiesz, jak zamocować szyny, aby całość była wystarczająco stabilna? Zaopatrz się w oferowany łącznik przeznaczony do trwałego łączenia elementów – przyda się podczas prac wykończeniowych zarówno w mieszkaniu, jak też w hotelu lub kawiarni. Stworzony został z aluminium, dzięki czemu przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Utrzymany w srebrnym kolorze będzie estetycznie wyglądał w zestawieniu z innymi metalicznymi częściami. Całość zamontujesz własnoręcznie lub korzystając z pomocy firmy wykańczającej pomieszczenia. Jeśli chcesz ozdobić okno za pomocą firan, najpierw powinieneś zadbać o prawidłowy montaż karnisza. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i zaopatrzenia się w praktyczny łącznik do szyny!

    • Precyzyjne wykonanie
    • Łatwy montaż
    • Trwałe połączenie szyn

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŁącznik do karnisza
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    KolorSrebrny
    MateriałAluminium
    Kod produktu5902052036738