Zobacz więcej Akcesoria do montażu ogrodzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik lukowy Polargos ocynkowany zielony 12 szt.

Łącznik lukowy Polargos ocynkowany zielony 12 szt.

28,98
/ kpl.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj zestaw łączników łukowych pozwoli Ci solidnie i trwale ustabilizować panele w Twoim ogrodzeniu. Produkt jest łatwy w montażu, a dzięki dołączonej do niego śrubie możesz go swobodnie dokręcić do słupa przy użyciu podstawowych narzędzi. W zestawie znajdziesz 12 łączników wraz ze śrubami w zielonym kolorze.

   Cechy i zalety

    Prezentowany zestaw łączników łukowych służy do zastosowania przy ogrodzeniu panelowym. Możesz je wykorzystać, zabezpieczając swoją posesję wokół domu lub działkę rekreacyjną. Łączniki wykonano z mocnej stali, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia, a także działanie warunków atmosferycznych i korozję. W zestawie znajdziesz 12 łączników i tyle samo pasujących do nich śrub, co zapewnia sprawny montaż, który możesz wykonać samodzielnie. Dzięki produktowi z łatwością połączysz dwa panele, mocując je do stojącego już słupa, tworząc stabilne ogrodzenie. Zielony kolor łączników będzie pasował do innych elementów ogrodzeniowych o tej samej barwie. Jeśli interesują Cię inne części wyposażenia z tej kategorii, znajdziesz je wśród bogatej oferty naszego sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu12
     MateriałStal
     Kod produktu5903427770974